Ankara Keçiören Arçelik Beko Servisi

Keçiören Ankara Beko Arçelik Teknik Servisi
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Ankara Keçiören Arçelik Beko Servisi HABERLERİ

Ankara Dikmen Arçelik Servisi 0312-4184007

Dikmen Arçelik Beko Servisi olarak sizlere 1999 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.
Ankara dikmende Arçelik servisleri arasında 1 yıl parça ve 1 yıl tamir garantisi sunuyoruz, sizde dikmen arçelik kombi ve klima servisi hizmeti almak için bizi arayınız.

Garanti süresi dolmuş arçelik yada beko marka cihazların tamiri konusunda haftanın 7 günü teknik serisi mizi arayabilir 0312 418 4 007 nolu telefon numarası nı arayarak hem bilgi hemde arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Evimizde sürekli kullandığımız beyaz eşyalarımız, kombi ve klimalarımız her an arızaya geçebilir, bu durumda dikmen ve ankara geneli arçelik beko servisleri arasından bir servis çağırırken dikkatli davranmanızda yarar var.

Öncelikle Arçelik çamaşır yada bulaşık makinası tamiri olsun, Arçelik Buzdolabı tamiri, klima, kombi tamiri konusunda çağırdığınız servise ön ödeme yapmayınız.

Ödemeyi cihazın sorunu tamamen çözüldükden tamiri yapıldıktan sonra yapınız.

2. dikkat etmeniz gereken ise, cihazın atölyeye alınması durumunda adres bilgileri açıkça belirtilmiş servis fişi almanız.

3. dikkat etmeniz gereken konu ise tamir edilecek cihaza 1 yıl tamir garantisi verilip verilmediği + değişen parcaya garanti verilmesi ve verilen garantinin belgelendirilmesi.

4 . dikkat edilmesi gereken şey ise servis formunun 1 yıl itina ile muhafaza edilmesi.
zira servis fişini kaybetmişseniz, o firmaya hiç bir hak iddaa edemezsiniz.


(tabii değişen parcaların kullanıcı ve kullanım hataları sonrası yada elektrik akımı gibi nedenler sonucu tekrar bozulması garanti kapsamı dışında kalan hususlardır)

Dikmen Arçelik Beko Servisi olarak sizlere 1999 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Sizlere Dikmen Arçelik Çamaşır Makinesi tamiri, Arçelik Bulaşık Makinesi tamiri, Dikmen Arçelik Buzdolabı Servisi, Dikmen Arçelik Televizyon Servisii Dikmen Arçelik Teknik Servis hizmetide sunmaktayız ve sunmaya devam etmekteyiz.